×

Hata mesajı

Notice: unserialize(): Error at offset 4 of 4 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /home/yeeorg/public_html/includes/bootstrap.inc).

“Girişimci Kadınlara Yönelik Eğitim Programı"

Yazıcı-dostu sürüm

Feed Arts Group tarafından “Girişimci Kadınlar” a yönelik düzenlenen bir aylık eğitim programının son haftası Hartum Yunus Emre Türk Kültür Merkezi’nde yapıldı. 28.08-02.09.2021 tarihleri arasında yapılan kurs, kapanış programıyla son buldu.

İşletme ve girişimcilik alanlarında seçilmiş ve uzman eğitimciler, katılımcı kadınlara, iş hayatında kendilerine yardımcı olacak bilgileri, girişimcilik kültürünü diğer insanlara aktarma yöntemlerini anlattılar. Ayrıca iş idaresinde yenilikçi fikirler ve usullerin nasıl geliştirileceğiyle alakalı bilgiler, üretim araçları vasıtasıyla kadınların her evde bir girişimcilik hikâyesi yazabileceği katılımcılara aktarıldı. 

Bir ay süren eğitim programının son haftasına Hartum Yunus Emre Türk Kültür Merkezi ev sahipliği yaparak “Girişimci Kadınlar Projesi” nin sponsorlarından biri oldu.

02.09.2021 yapılan kapanış töreninde, projede emeği geçenlere “Takdir ve Teşekkür Belgesi” verilerek katılımcılarla birlikte toplu fotoğraf çekimi yapıldı.